Apartmány Javor < >
TIP
 • Facebook. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Buďte s námi v kontaktu, žádná sleva nebo akce vám pak neuteče.
 • Velká obrázková soutěž. Zúčastněte se naší obrázkové soutěže. Každý obrázek vyhrává 500 Kč! Více detailů v sekci Slevy & Akce.

Apartmány Javor

Alpské Ubytování v peci pod sněžkou

Každý máme svou představu o tom, jak by měl vypadat alpský standard ubytování. Představa je jedna věc a realita většinou pak druhá. Kdekdo slibuje něco, co pak neumí zrealizovat. U nás je to obráceně. Nemusíme se podbízet a nahrazovat ústupky od ideální představy slovy. My víme, že alpský standard apartmánového ubytování opravdu nabízíme. To vám bude jasné již po krátké exkurzi webu. A co teprve až se ubytujete?

Naše ubytování je na nejzajímavějších místech s výhledem do údolí. V nejoblíbenějších lokalitách Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn pro vás zajistíme příjemný pobyt v apartmánových bytech nedávno dostavěných domů. Stačí si jen vybrat lokalitu, apartmán, termín a udělat rezervaci. Vše on-line, uživatelsky pohodlně s virtuální prohlídkou každého apartmánu. Podstatné je to, že všude pak naleznete stejný standard, stejnou záruku pohodlí, stejný "alpský" zážitek.

Zážitek z moderně vybaveného bytu s kompletně zařízenou kuchyní, podzemním parkováním, dochozí vzdáleností do centra dění, slevami u partnerů v místě pobytu, Wi-Fi připojením a českoalpským výhledem. To jsou standardy. U nás si totiž nadstandardní výbavu nemusíte přiobjednávat, je v "základu".

Proč se ubytovat v apartmánech Javor?

Stejně jako Pec pod Sněžkou patří mezi nejatraktivnější horská střediska v Krkonoších, Apartmány Javor patří mezi nejmodernější ubytovací zařízení alpského stylu v Peci. Apartmány Javor mají jedinečnou polohu u dojezdu sjezdového areálu Javor a z většiny apartmánů je nádherný výhled na panorama Krkonoš. Připočteme-li k tomu, že každý apartmán má vlastní podzemní parkovací místo a ke sjezdovkám je to jen pár kroků, je pochopitelné, že Apartmány Javor se rychle zařadily mezi nejoblíbenější ubytovací zařízení tohoto typu na českých horách a v široké nabídce apartmánového ubytování v Peci pod Sněžkou jen stěží hledají konkurenci.

Z Apartmánů Javor je všude blízko, nebudete proto závislí na skibusu nebo svém autě. Apartmány Javor se nachází 50m od dolní stanice lanové dráhy na sjezdovku Javor, výchozí bod celého ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch.

Apartmány jsou nadstandardně vybavené, ideální ubytování pro rodiny s dětmi. V bezprostřední blízkosti jsou restaurace, obchody i bohaté možnosti sportovních aktivit. V Apartmánech Javor zůstanete doslova uvnitř dění...

 • moderní rodinné ubytování v Peci pod Sněžkou. Není potřeba skibus
 • široká nabídka dobře vybavených apartmánů za příznivé ceny 
 • podzemní parkování v ceně ubytování
 • on-line rezervační systém - žádné skryté poplatky – dostupnost termínu a celkovou cenu za ubytování zjistíte sami v rezervačním systému
 • slevy u našich partnerů

Jaké apartmány nabízíme?

Nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu apartmány o velikosti 1+kk, 2+kk nebo 3+kk. Všechny apartmány obsahují následující standard:

 • moderní kuchyňský kout se základní výbavou nádobí a spotřebičů
 • koupelnu s WC s podlahovým vytápěním
 • předsíň s úložnými prostory
 • 1 podzemní garážové stání, uzamykatelná vyhřívaná kóje na lyže 
 • bezbariérový přístup s výtahem

Apartmány jsou velmi dobře vybavené, některé mají v základní nabídce wi-fi připojení nebo vybavení pro děti. Je-li apartmán vybaven myčkou, v kuchyni najdete i několik tablet. Více informací o vybavení a ceně získáte v detailním popisu každého apartmánu.

Stravování

Ubytování je poskytováno bez stravování. V každém apartmánu je plně vybavená moderní kuchyňská linka. Ovšem pokud se nechcete zdržovat vařením, v blízkosti domu  se nachází mnoho restaurací, hospod a barů. Máte-li zájem o snídaně nebo polopenzi, rádi Vám zařídíme stravování v hotelu Hnědý vrch

 
Naši partneři
 

Počasí Pec pod Sněžkou

Kde jsou Apartmány Javor?